Ostukorv0

Miks osta Boon.ee e-poest?

Boon.ee e-pood on üks suurima tootevalikuga kohvi, JURA espressomasinate ja kohvimasinate ning nende lisa- ja hooldustarvikute pakkujaid Eestis. Boon.ee e-poest leiate igale maitsele nii kohvi kui ka JURA espressomasinaid ja kohvimasinaid, mis sobivad koju, kohvikusse ning kontorisse.

Espresso Grupp OÜ on JURA ametlik internetimüüja, Eesti E-kaubanduse Liidu liige ja “Turvalise ostukoha” kvaliteedimärgi kasutaja.

06.03.2017 väljastas Krediidiinfo Espresso Grupp OÜ'le tunnistuse "Edukas Eesti Ettevõte 2017", mille kohaselt on meie reiting 2016. aasta majandusandmete põhjal väga hea (AA). „Eduka Eesti Ettevõtte“ tiitel on tugeva ettevõtte tunnus, mille puhul võivad meie kliendid ja koostööpartnerid kindlad olla, et tegemist on usaldusväärse koostööpartneriga, kes suudab edukalt majandada ja täita oma finantskohustusi.

Kohvitootjad, keda Boon esindab ja kelle toodangut teile pakume, on International Coffee Tasting võistluste degustaatorite poolt korduvalt maailma parima kohvi tiitlitega vääriliselt tunnustatud. Täpsema info leiate siit

Boon.ee e-poe mugavas ostukeskkonnas on lihtne liikuda ja sobivaid tooteid tellida. Sõbralikud ja asjatundlikud klienditeenindajad on samuti vaid telefonikõne kaugusel, et aidata teid ostmisel ja parima lahenduse väljavalimisel.

Meie eesmärgiks on tagada teile parim hind ja kaupade kiire kohaletoimetamine. Täpsema info leiate siit

Muidugi on kõikidel Boon.ee e-poest ostetud kaupadele ka 14-päevane tagastusõigus. Täpsema info leiate siit

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.