Ostukorv0

Tarneaeg ja kohaletoimetamine

JURA espressomasinad ja kohvimasinad toimetatakse turvaliselt DPD kulleriga teile kätte TASUTA.

SmartPOSTi pakiautomaat. Postikulu 3 eurot, ostudele alates 50 eurot TASUTA.

SmartPostiga saab tellida kohvi (kuni 6 kg), JURA hooldusvahendeid ja lisatarvikuid.

Tellimus jõuab pakiautomaati 1–3 tööpäeva jooksul peale ettemaksuarve laekumist. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitatakse teid SMS-sõnumiga. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel saate paki automaadist kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik ühe saadetisena väljastada, saadab Boon kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest saatekulu ei lisandu.

Pakiautomaatide asukohtade loetelu leiate siit


DPD kulleriga otse teie valitud aadressile. Postikulu 5 eurot. Ostudele alates 50 eurost TASUTA.

DPD kulleriga saab tellida kohvi, JURA espressomasinaid ja kohvimasinaid, hooldusvahendeid ja lisatarvikuid. Tellimus toimetatakse kulleriga teieni 3 tööpäeva jooksul alates peale ettemaksuarve laekumist. Kuller helistab ette ning lepib kokku sobiva aja saadetise kättetoimetamiseks või teavitatakse teid SMS-sõnumiga. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik ühe saadetisena väljastada, saadab Boon kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest saatekulu ei lisandu.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.